Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Політичний прогноз: події в Україні наступного тижня
Медіастар4 грудня 2009 06:15

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у коментарі суспільно-політичному порталу „Медіастар” (Львів) спрогнозував розвиток подій наступного тижня у політичній та економічній сферах країни. „Одним з важливих політичних питань будуть клопоти Тимошенко, як розрахуватися з Росією за спожитий у листопаді газ. Протее грошей у Тимошенко для цього немає” [Медіастар, 4 грудня 2009 р.].

Далі »»
 
Реприватизація – патологічна брехня прем’єра – Олег Соскін
Гарт3 грудня 2009 16:27

Тимошенко «пресує» великий бізнес, з метою отримати гроші і підтримку на виборах, зауважує директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Але президентом, на думку експерта, Юлія Тимошенко навряд чи стане, а якщо і стане у неї не буде такої влади, щоб перевести в державну власність приватизовані підприємства. Більше того, на погляд експерта, це суперечить попереднім діям Тимошенко [Гарт, 3 грудня 2009 р.].

Далі »»
 
Національна економічна стратегія: визначення пріоритетів
ІТС2 грудня 2009 12:39

2 грудня 2009 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: „Національна економічна стратегія: визначення пріоритетів”. Захід організований Українським союзом промисловців і підприємців за сприяння Всеукраїнської спілки вчених економістів. У круглому столі взяв участь та виступив з доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Чи можливо в Україні повторення зимової газової кризи 2008 року?
ІТС1 грудня 2009 15:20

3 грудня 2009 року у прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” відбулася прес-конференція на тему: “Чи можливо повторення зимової кризи 2008 року? І чи вдасться Росії побудувати газопроводи?”. Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Михайло Гончар, керівник енергетичних програм центру "НОМОС".

Далі »»
 
Українські мери вперше з офіційним візитом відвідали Швейцарію
ІТС30 листопада 2009 11:18

З 23 по 28 листопада 2009 року проходив навчальний візит українських міських голів до Швейцарії. Він відбувався в рамках проекту „Швейцарська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, що здійснюється Інститутом трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) у співпраці з Мерією міста Цюріх та Міністерством закордонних справ Швейцарії. Проект реалізується за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Посольства України в Швейцарії. Читайте огляд, дивіться фотогалерею!!!

Далі »»
 
Європа розуміє, що Україна знову повернулася до часів режиму Кучми, а це означає, що відбулась мутація помаранчевої влади – Олег Соскін
Газета27 листопада 2009 14:51

Знаєте, що відрізняє нинішню виборчу кампанію від попередніх? Те, що вибори не закінчаться навіть другим туром. Я прогнозую, що може виникнути тривладдя.  Це означає, що ми входимо в поле некерованого процесу, що почне як лавина спускатися згори на місця. Про це директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін сказав в інтерв'ю кореспонденту газети "Місто і люди" [Газета "Місто і люди", № 15-16 (16-17), листопад 2009 р.].

Далі »»
 
Становлення національної буржуазії та середнього класу в Україні
Віче26 листопада 2009 12:29

У журналі Верховної РадиУкраїни „Віче” (№21, листопад 2009 р.) вийшла стаття директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, присвячена питанням становлення в Україні національної буржуазії та середнього класу. Лейтмотив статті: якщо етнос не усвідомлює необхідності створення умов для становлення національної буржуазії, тоді він ніколи не перетвориться на повноцінну націю, яка, своєю чергою, не зможе розбудувати ефективну, потужну, креативну державу.

Далі »»
 
Обрання Президента посилить децентралізацію в ЄС – О.Соскін
Гарт20 листопада 2009 17:41

Політична інтеграція в рамках ЄС сьогодні непотрібна. Це бюрократія, централізація і фактично попрання національних суверенітетів країн, які ввійшли в ЄС, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Добре, що президентом ЄС став не Тоні Блер, а прем’єр невеликої країни. Бельгія була фундатором ЄС, і однією з країн, яка його заснували», - говорить експерт. [Гарт, 20 листопада 2009].

Далі »»
 
Олег Соскін:"Я взагалі не розумію, навіщо Саакашвілі приїхав в Україну"
Ревизор20 листопада 2009 14:19

Коментуючи «Ревізору» візит президента Грузії Михайла Саакашвілі в Україну, Олег Соскін, директор інституту трансформації суспільства розкритикував зовнішню і внутрішню політику грузинського лідера. Він вважає, що візит  Михайла Саакашвілі до України націлений на те, щоб відвести погляд українців від політичних і економічних провалів президента Віктора Ющенка, і прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. [Ревизор, 19.11.2009].

Далі »»
 
Падіння гривні: як його зупинити?
ІТС19 листопада 2009 15:44

20 листопада у прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася прес-конференція на тему: "Падіння гривні: як його зупинити?" У прес-конференції взяв участь і виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

Далі »»
 

123/ 45/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa