bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС4 жовтня 2006 15:49
4 жовтня 2006 року в Луганську відбувся інтерактивний семінар "Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні". Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці зі Східноукраїнським національним університетом ім. В. Даля, Луганським інститутом праці та соціальних технологій за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Луганської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Навчальний візит українських міських голів до Фінляндії
18–22 вересня 2006 року, Хельсінкі / Керава / Ярвенпяя / Туусула
ITC27 вересня 2006 17:40
Навчальний візит здійснювався в рамках українсько-фінського проекту з розвитку місцевого самоврядування в Україні, що впроваджується Інститутом трансформації суспільства (ІТС) спільно із Союзом муніципалітетів Фінляндії, АТ „Ефеко” і Міністерством внутрішніх справ Фінляндії під патронатом Посольства Фінляндії в Україні.Далі »»
 
На Луганщині буде започатковано пілотний проект Інституту трансформації суспільства
Луганський прес-клуб реформ29 серпня 2006 23:59
28 липня 2006 року о 14.00 відбулося засідання Луганського прес-клубу, в рамках якого Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, виступив з доповіддю на тему: „Адміністративно-територіальна реформа в Україні: Луганський зріз”. Захід відбувся у рамках робочого візиту пана Соскіна до Луганської області в період з 26 по 28 липня 2006 року, під час якого він відвідав низку міст регіону та обговорив організаційні питання щодо проведення інтерактивного семінару „Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні” (на прикладі Луганської області)” (Луганськ, 29 вересня 2006 року).Далі »»
 
Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні
Огляд практичного семінару
ITC26 липня 2006 17:31
25 липня 2006 року в Києві відбувся практичний семінар „Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні”. Захід організовував Інститут трансформації суспільства (ІТС) в рамках українсько-голландського проекту „Інформаційне забезпечення розвитку місцевої демократії в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”, що здійснювався за програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.Далі »»
 
Лист Президенту України п. Ющенку В.А.
ІТС12 липня 2006 10:41
Шановний пане Ющенко!

Дозвольте висловити Вам повагу та повідомити, що Інститут трансформації суспільства (ІТС) – недержавний аналітичний центр, який з 1994 року плідно працює в напрямі вдосконалювання державного управління, зміцнення місцевого самоврядування та впровадження в Україні адміністративно-територіальної реформи, розробив Модель адміністративно-територіальної реформи в Україні.Далі »»
 
Фінська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні
ITC3 липня 2006 10:14
30 червня 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар "Фінська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні". Захід проводив Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Фінляндії в Україні в рамках українсько-фінського проекту „Вивчення фінського досвіду місцевого самоврядування для українських міст”. Мета проекту полягає в поглибленні знань українських міських голів щодо діяльності їх колег у Західній Європії та шляхів підвищення активності громадянського суспільства.Далі »»
 
Україна – Європейський вибір
Практичний семінар у Львові
29 червня 2006 12:20
27 червня 2006 р. у Львові відбувся практичний семінар „Україна – європейський вибір”, організований Асоціацією керівників шкіл України. Співорганізатором заходу виступив Інститут трансформації суспільства.Далі »»
 
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти:
як здолати перепони і досягти успіху?
ITC21 червня 2006 15:21
21 червня 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Україна на шляху до євроатлантичної спільноти”. Він був організований Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні в рамках Програми Slovak Aid.Далі »»
 
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування та можливості його використання в Україні
Навчальний візит українських міських голів до Швеції
ITC19 червня 2006 12:36
Інститут трансформації суспільства (ІТС) у травні 2006 року розпочав реалізацію українсько-шведського проекту „Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування та можливості його використання в Україні”. Учасниками проекту з української сторони є міські голови 8 великих, середніх та малих міст України. Партнером ІТС є Шведський Інститут (Стокгольм), який координує свою діяльність з Міністерством закордонних справ Швеції. Проект здійснюється під патронатом Посольства Швеції та особисто пана Йона-Крістера Оландера, Посла Швеції в Україні.Далі »»
 
Від влади держбандократії – до влади громади
Інтернет-конференція Фастівського міського голови Тимофієва Володимира Опанасовича
ITC5 червня 2006 13:11
7 червня (середа) 2006 року з 12.00 до 14.00 на веб-ресурсі «Інтернет-конференції в реальному часі» (www.conference.osp-ua.info) відбулася он-лайн Інтернет-конференція Фастівського міського голови Володимира Тимофієва.Далі »»
 

123/ 45
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa