Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС4 жовтня 2006 15:49
4 жовтня 2006 року в Луганську відбувся інтерактивний семінар "Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні". Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці зі Східноукраїнським національним університетом ім. В. Даля, Луганським інститутом праці та соціальних технологій за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Луганської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Навчальний візит українських міських голів до Фінляндії
18–22 вересня 2006 року, Хельсінкі / Керава / Ярвенпяя / Туусула
ITC27 вересня 2006 17:40
Навчальний візит здійснювався в рамках українсько-фінського проекту з розвитку місцевого самоврядування в Україні, що впроваджується Інститутом трансформації суспільства (ІТС) спільно із Союзом муніципалітетів Фінляндії, АТ „Ефеко” і Міністерством внутрішніх справ Фінляндії під патронатом Посольства Фінляндії в Україні.Далі »»
 
На Луганщині буде започатковано пілотний проект Інституту трансформації суспільства
Луганський прес-клуб реформ29 серпня 2006 23:59
28 липня 2006 року о 14.00 відбулося засідання Луганського прес-клубу, в рамках якого Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, виступив з доповіддю на тему: „Адміністративно-територіальна реформа в Україні: Луганський зріз”. Захід відбувся у рамках робочого візиту пана Соскіна до Луганської області в період з 26 по 28 липня 2006 року, під час якого він відвідав низку міст регіону та обговорив організаційні питання щодо проведення інтерактивного семінару „Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні” (на прикладі Луганської області)” (Луганськ, 29 вересня 2006 року).Далі »»
 
Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні
Огляд практичного семінару
ITC26 липня 2006 17:31
25 липня 2006 року в Києві відбувся практичний семінар „Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні”. Захід організовував Інститут трансформації суспільства (ІТС) в рамках українсько-голландського проекту „Інформаційне забезпечення розвитку місцевої демократії в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”, що здійснювався за програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.Далі »»
 
Лист Президенту України п. Ющенку В.А.
ІТС12 липня 2006 10:41
Шановний пане Ющенко!

Дозвольте висловити Вам повагу та повідомити, що Інститут трансформації суспільства (ІТС) – недержавний аналітичний центр, який з 1994 року плідно працює в напрямі вдосконалювання державного управління, зміцнення місцевого самоврядування та впровадження в Україні адміністративно-територіальної реформи, розробив Модель адміністративно-територіальної реформи в Україні.Далі »»
 
Фінська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні
ITC3 липня 2006 10:14
30 червня 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар "Фінська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні". Захід проводив Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Фінляндії в Україні в рамках українсько-фінського проекту „Вивчення фінського досвіду місцевого самоврядування для українських міст”. Мета проекту полягає в поглибленні знань українських міських голів щодо діяльності їх колег у Західній Європії та шляхів підвищення активності громадянського суспільства.Далі »»
 
Україна – Європейський вибір
Практичний семінар у Львові
29 червня 2006 12:20
27 червня 2006 р. у Львові відбувся практичний семінар „Україна – європейський вибір”, організований Асоціацією керівників шкіл України. Співорганізатором заходу виступив Інститут трансформації суспільства.Далі »»
 
Україна на шляху до євроатлантичної спільноти:
як здолати перепони і досягти успіху?
ITC21 червня 2006 15:21
21 червня 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Україна на шляху до євроатлантичної спільноти”. Він був організований Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні в рамках Програми Slovak Aid.Далі »»
 
Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування та можливості його використання в Україні
Навчальний візит українських міських голів до Швеції
ITC19 червня 2006 12:36
Інститут трансформації суспільства (ІТС) у травні 2006 року розпочав реалізацію українсько-шведського проекту „Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування та можливості його використання в Україні”. Учасниками проекту з української сторони є міські голови 8 великих, середніх та малих міст України. Партнером ІТС є Шведський Інститут (Стокгольм), який координує свою діяльність з Міністерством закордонних справ Швеції. Проект здійснюється під патронатом Посольства Швеції та особисто пана Йона-Крістера Оландера, Посла Швеції в Україні.Далі »»
 
Від влади держбандократії – до влади громади
Інтернет-конференція Фастівського міського голови Тимофієва Володимира Опанасовича
ITC5 червня 2006 13:11
7 червня (середа) 2006 року з 12.00 до 14.00 на веб-ресурсі «Інтернет-конференції в реальному часі» (www.conference.osp-ua.info) відбулася он-лайн Інтернет-конференція Фастівського міського голови Володимира Тимофієва.Далі »»
 

123/ 45
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, e-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa