Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства
Російська Федерація: розпад неминучий
ІСТ19 грудня 2011 16:50

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспілсьтва: Настав час, коли може статися природний розпад Російської Федерації. Сьогодні склалися всі умови для розпаду геному Росії, а саме її внутрішнього колоніального поясу. Зрозуміло, що правляча фінансово-корпоративна група в Росії, яка є породженням радянського КДБ та його стратегічним проектом, не спроможна утримувати цілісність внутрішнього колоніального поясу. Геополітичний та історичний час Російської Федерації вже вичерпався. Проаналізуємо, якими об’єктивними чинниками зумовлено розпад РФ...Читати далі!!! [Также версия на русском языке]

Далі »»
 
Рейдери на марші
OSP-UA.INFO19 грудня 2011 15:54

Боротьба за гроші й владарювання на певній територій сьогодні набирає все більше обертів. Сьогодні владні браконьєри завдають удару по соціальним потребам українських громадян. Під рейдерську атаку потрапляють не лише підприємства, готелі, а й книгарні, поштові відділення, заклади охорони здоров’я, бібліотеки, будинки культури, дитячі гуртки. Наприклад, в Києві нині точиться боротьба за приміщення по вул. Ярославів Вал, 8 (площею 250 кв. м), де знаходиться відділення поштового зв’язку Київ-34.

Далі »»
 
Кличко показав свою національну незрілість
Воля народу19 грудня 2011 14:27

На сайті «Української правди» з’явилася інформація під заголовком «Кличко про УПА: Вони боролися, відстоюючи інтереси України». Попри патріотичну назву, ідеї лідера партії «УДАР», відомого українського політика, зводиться до протилежного. Уважно прочитавши текст, можна легко дійти до висновку, що людина, котра прославила Україну на цілий світ десятками блискучих перемог на боксерському ринзі, насправді не знає української історії. Більше того, знаходиться в полоні совкових уявлень про державу та націю, до котрої належить, і, як «годиться» людям із таким типом мислення, тихо ненавидить все українське [Воля народу, 15 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Подарок от ЕС в день святого Николая
From-UA19 грудня 2011 12:29

Долгожданный саммит Украина - ЕС стартует в Киеве. 19 декабря в Украине также празднуется день памяти святого Николая. Украинские политические элиты целый год ожидали, что «Николай» подарит им договор об ассоциации с Евросоюзом и создание Зоны свободной торговли. Договор должен быть подписан, верит в подарок от Николая директор Института трансформации общества Олег Соскин. И ссылается при этом на саму Тимошенко, с именем которой связывают провал нынешнего этапа европейских устремлений Украины [From-UA, 19.12.2011 г.].

Далі »»
 
Кличко – європейський політик чи яничар*?
OSP-UA.INFO15 грудня 2011 18:44

Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко прокоментував своє ставлення до ветеранів УПА в програмі Володимира Познера на 1 російському телеканалі. На думку Віталія Кличка, сьогодні нерозумно піднімати ці питання (про УПА – ред.), які ведуть до напруги в українському суспільстві. OSP-UA.INFO з цього приводу взяв коментарі у політичного журналіста Остапа Дроздова та Юрій Криворучка, голови Західно-Українського молодіжного конгресу, члена НРУ [OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади України
ІТС13 грудня 2011 16:41

13 грудня 2011 року у Полтаві відбувся тренінг „Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади України”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі, Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою, Управлінням державної служби Головдержслужби України в Полтавській області. Тренінг відбувався за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Далі »»
 
Олег Соскін прогнозує споживчу інфляцію у 2012 р. рівні 15% річних
Українські національні новини13 грудня 2011 09:54

Враховуючи стан економіки та той факт, що Україна має повернути у наступному році 5 млрд доларів державного боргу, можна очікувати рівень споживчої інфляції у 2012 році на рівні 15% річних. Таку думку у коментарі УНН висловив директор Інституту трансформацій суспільства Олег Соскін [Українські національні новини, 13 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Нацбанк зупинив девальвацію гривні за рахунок зменшення грошової маси, - О.Соскін
Українські національні новини12 грудня 2011 16:55

Національному банку вдалося зупинити девальвацію гривні за рахунок зменшення грошової маси. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН повідомив директор Інституту трансформацій суспільства Олег Соскін. Водночас, за словами експерта, почалася негативна тенденція. Так, сьогодні відбувається падіння міжнародних резервів Нацбанку і станом на 1 грудня вони склали 32,4 млрд дол. [Українські національні новини, 12.12.2011 р.].

Далі »»
 
8-ма Асамблея Громадської ліги Україна – НАТО
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 15:25

12 грудня 2011 року у Києві розпочалася дводенна 8-ма Асамблея Громадської ліги Україна –НАТО. Захід проходить за сприянням Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України. У понеділок, 12 грудня 2011 року, у засіданні Асамблеї взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який виступив із доповіддю на тему: «Модель створення та діяльність Центрів європейського та євроатлантичного партнерства в регіонах України».

Далі »»
 
Галичина: Страйки, пікети, мітинги – найдієвіші засоби боротьби за громадянські права
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 14:51

Що ж найбільше хвилює у наш час жителів Львівської області, і які здобутки вони вважають найвагомішими, а проблеми – найболючішіми? Відповіді на ці запитання містяться у матеріалах соціального дослідження, проведеного у період з 10 по 25 листопада 2011 року Українським фондом «Громадська думка» (президент - Володимир Подгорнов). Найбільш актуальними проблемами сьогодення для більшості опитаних є безробіття, охорона здоров’я та соціальна несправедливість. Більшість опитаних вважають проведення страйків, пікетів, а також мітингів найдієвішим засобом боротьби за свої громадянські права.

Далі »»
 

12/ 345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa