Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Брендинг і промоушен малих міст: досвід країн Вишеградської групи для України
ІТС7 жовтня 2010 21:23

7 жовтня 2010 року Інститут трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) у співпраці з Виноградівською міською радою за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду провів у м. Виноградів міжнародний семінар-тренінг „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Мета заходу: ознайомити керівників органів місцевої влади в Україні з кращими практиками міст Вишеградської групи у сфері місцевого самоврядування, формування брендингу міст, туристичної та інвестиційної привабливості територій. Див. Фото!!!

Далі »»
 
Роль парламенту та можливість зміни виборчого законодавства у контексті відміни політреформи
ІТС4 жовтня 2010 18:33

4 жовтня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Роль парламенту та можливість зміни виборчого законодавства у контексті відміни політреформи». Учасники прес-конференції: Ігор Попов, політолог; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Дмитро Видрін, політолог.

Далі »»
 
Візит керівників провідних українських НДО до Штаб-квартири НАТО
Анонс27 вересня 2010 09:40

22-24 вересня 2010 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у складі групи керівників провідних громадських організацій України взяв участь у візиті до штаб-квартири НАТО у Брюсселі. Візит організовано Управлінням громадської дипломатії НАТО та Центром інформації та документації НАТО в Україні. Програмою візиту передбачено зустрічі з керівними представниками НАТО, проведення брифінгів, обговорення актуальних питань щодо подальшого розвитку відносин між Україною та НАТО. Інформацію оновлено! Фото!

Далі »»
 
Вони пішли, обіцяли повернутись. Коли в Україні настане інвестиційний рай?
ІТС15 вересня 2010 15:01

16 вересня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: "Вони пішли, обіцяли повернутись. Коли в Україні настане інвестиційний рай?". Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Валерій Гладкий, генеральний директор аналітичного центру "Бюро економічних і соціальних технологій"; Володимир Лановий, президент Центру ринкових реформ.

Далі »»
 
Підвищення пенсійного віку в Україні: соціальні, політичні та економічні наслідки
ІТС9 вересня 2010 15:30

10 вересня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Підвищення пенсійного віку в Україні: соціальні, політичні та економічні наслідки».  Учасники прес-конференції: Мирослав Якібчук, голова Національного форуму профспілок України; Сергій Таран, політолог, директор Міжнародного інституту демократій; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Який Податковий кодекс потрібен Україні?
Анонс25 серпня 2010 18:03

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, взяв участь у засіданні круглого столу на тему: «Який Податковий кодекс потрібен Україні?». Захід відбувся 26-го серпня 2010 р. в м. Києві у прес-центрі УКРІНФОРМ. Організатор круглого столу - Всеукраїнська спілка вчених-економістів. Далі читайте виступ О. Соскіна під час заходу, дивіться фото та відео!


 

Далі »»
 
Як стати успішним міським головою - українсько-польський проект
Анонс28 липня 2010 14:34

Інститут трансформації суспільства продовжує реалізацію українсько-польського проекту „Як стати успішним міським головою: вивчення та застосування польського досвіду місцевого самоврядування”. У рамках проекту з 26 по 29 липня 2010 року відбулося стажування-тренінг українських міських голів у Подкарпатському воєводстві, під час якого вони відвідають три польських міста (Санок, Леско та Загож) для ознайомлення з польською практикою муніципального управління та брендингу територій. Див. фото!!!

Далі »»
 
Соціальні, економічні та політичні наслідки підвищення тарифів
ІТС20 липня 2010 14:07

21 липня 2010 року  у прес-центрі медіа-холдингу «Главред-медіа» відбулася прес-конференція на тему: «Соціальні, економічні та політичні наслідки підвищення тарифів». Учасники прес-конференції: Богдан Соколовський, колишній уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки; Сергій Таран, директор Міжнародного інституту демократій; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Бураковський, керівник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Далі »»
 
Брендинг малих міст: досвід країн Вишеградської групи для України
ІТС19 липня 2010 19:01

16 липня 2010 року в місті Рава-Руська (Львівська обл.) відбувся міжнародний семінар-тренінг на тему: „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Захід проводився в рамках міжнародного проекту, який здійснює Інститут трансформації суспільства спільно з Міжнародним Вишеградським Фондом.

Далі »»
 
Податковий кодекс – стимул для розвитку українського бізнесу чи інструмент його нищення?
ІТС8 липня 2010 15:43

9 липня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Податковий кодекс – стимул для розвитку українського бізнесу чи інструмент його нищення?». Учасники прес-конференції: Анатолій Кінах, голова УСПП, народний депутат України, член фракції ПР у Верховній Раді України; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.  

Далі »»
 

12/ 345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa