Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства
Олег Соскін про Коза Ностру в українському уряді
Медіастар20 грудня 2010 12:54

В Україні діють мафіозні клани, які узурпували владу у своїх руках про це заявив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства під час Інтернет-марафону у „МЕДІАСТАР” (Львів). [Медіастар, 15 грудня 2010 р.].  Див. відео!!!

Далі »»
 
Бюджет України потрібно розглядати, як бюджет кланової "донецької сімї", - Соскін
Медіастар20 грудня 2010 11:40

Те, що уряд України не повідомив громадян про особливості держбюджету- 2011 свідчить про те, що посилюється втаємничення і відсторонення широких верств громади від основовного фінансового плану Української держави. У цьому переконаний Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства. [Медіастар, 15 грудня 2010 р.].

Далі »»
 
Москва сказала Киеву, куда пойти
ForUm17 грудня 2010 17:07

Вчера в ходе прямой телефонной линии с гражданами РФ, российский премьер недвусмысленно намекнул, что Украине пошло бы на пользу ее присоединение к Таможенному союзу России, Белоруссии и Казахстана, а также к создаваемому Единому экономическому пространству. Директор Института трансформации общества Олег Соскин так прокомментировал события: "России как таковой в природе не существует. Вместо этого есть протенациональное государство разных этносов, проживающих на евразийской территории. Основной этнос, который там сейчас развивается называется очень просто – угро-финский этнос" [ForUm, 17.12.2010 г.].

Далі »»
 
Структурування економіки і модель економічного розвитку: анатомія взаємозв’язку
Науковий журнал "Інвестиції: досвід та практика"15 грудня 2010 18:53

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна аналізується структурний зріз економічного розвитку; обґрунтовується наявність безпосереднього зв’язку між структуруванням економіки країни і моделлю її розвитку; розкриваєються основні макроекономічні диспропорції та структурні кризи, притаманні Україні; доводиться, що досягти відносної макроекономічної рівноваги і конкурентоспроможного розвитку в нашій країні можливо лише за умови структурної реформи; визначаються базові підходи до її здійснення [Науковий журнал "Інвестиції: досвід та практика", №22, листопад 2010 року].

Далі »»
 
Бій за оптимізацію: даєш реформи у Верховній Раді?!
ForUm14 грудня 2010 17:00

Можливо, не тільки на Кабінет міністрів очікують великі зміни. Голова Комітету Верховної Ради з питань місцевого самоврядування Олександр Омельченко пропонує провести адміністративну реформу також у парламенті та оптимізувати структуру ВР. Чи потрібне парламенту таке «перезавантаження»? Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскин: У цьому питанні, насамперед, треба спиратися на Конституцію, у якій чітко зазначено, що організаційна система Ради повинна бути прописана через регламент. Оскільки у редакції Основного Закону 1996 року, до якого ми повернулися, немає як такої політичної більшості, то сьогодні ми, не перейшовши до парламентсько-президентської республіки, зупинилися якраз посередині між Радами і європейським парламентаризмом [ForUm, 14.12.2010 р.].

Далі »»
 
Олег Соскин: Нацбанком Украины управляют россияне
Росбалт13 грудня 2010 09:52

Нацбанком Украины управляют россияне. Об этом «Росбалту» заявил директор Института трансформаций общества, экономист  Олег Соскин. Эксперт констатировал, что на данный момент с уверенностью можно сказать о потере Стельмахом контролирующих функций главы НБУ. «Фактически функции выполняет друг старшего сына Януковича – Сергей Арбузин. Этому мальчику чуть больше тридцати лет, и он абсолютно некомпетентен в этих вопросах. По сути, это означает, что резиденты России уже сидят в НБУ. То есть, украинский банк утратил функции национального банка. Это будет иметь очень плохие последствия для украинской экономики», — уверен он [Росбалт, 10.12.2010 г.].

Далі »»
 
В Интернет с паспортом?
Журнал «Профиль»11 грудня 2010 19:50

Арест руководителя проекта WikiLeaks Джулиана Ассанжа по обвинениям в сексуальном домогательстве в очередной раз доказывает - ответственность за информацию, опубликованную в Интернете, не несет никто. «Получила ли власть от этого дивиденды? Нет. Она только показала свою слабость, вместо того чтобы договориться с этими студентами - считает директор Института трансформации общества Олег Соскин. - Нельзя контролировать информацию, которая всплывает в Интернете. Сеть ломает всю систему производства информации, ее перетекания и ограничения доступа к ней людей» [Журнал «Профиль», 11 декабря 2010 г.].

Далі »»
 
Бюджетні перепетії. Оптиміст чи реаліст економіст Азаров?
ForUm10 грудня 2010 12:16

Кабінет Міністрів України днями схвалив проект державного бюджету на 2011 рік і в п'ятницю, 10 грудня, подасть його до Верховної Ради. Про це повідомив міністр фінансів України Федір Ярошенко на брифінгу. При цьому він підкреслив, що до п'ятниці документ буде доопрацьований, зокрема, будуть відкориговані витратні статті. Чи правильно спрогнозував Кабмін бюджетні показники? Чи реалістичним виглядає бюджет на наступний рік? По цим питанням дав свій коментар Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства. [ForUm, 10 грудня 2010 р.].

Далі »»
 
Як покращити міжнародний імідж України?
Анонс9 грудня 2010 14:07

9 грудня 2010 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи бренду «Україна» - внутрішній та зовнішній вимір». Організатор заходу: Євразійський Інститут Свобод. Відповідь на питання як покращити міжнародний імідж України шукали народні депутати україни, провідні українські експерти, науковці, медійники. У роботі круглого столу взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Передчуття мирної революції
Газета "Сільські вісті"9 грудня 2010 10:12

Про світову економічну кризу, складну соціально-економічну ситуацію в нашій країні та шляхи виходу читайте в ексклюзивному інтерв'ю директора Інституту трансформації суспільства професора Національної академії управління Олега Соскіна газеті "Сільські вісті".  Порятунок — у народній, дрібнобуржуазній революції. Перший її етап відбувся в жовтні-листопаді цього року, а наступний незабаром побачимо. В результаті цього мирного протесту народ має назавжди відсторонити від влади бандитсько-олігархічні групи. Ця революція має вилитися у демократичні вибори всіх гілок влади [Газета "Сільські вісті", 9.12.2010 р.]. Читати інтерв'ю!!!

Далі »»
 

12/ 345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa