bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Якою має бути модель розподілу повноважень між центром, областями та містами України?
Інтернет-конференція Житомирського міського голови Віри Шелудченко
ІТС6 грудня 2006 10:14
6 грудня (середа) 2006 року з 14.00 до 16.00 на веб-ресурсі „Інтернет-конференції в реальному часі” (www.conference.osp-ua.info) відбулася он-лайн Інтернет-конференція Віри Шелудченко, Житомирського міського голови.Далі »»
 
Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС3 грудня 2006 11:26
1 грудня 2006 р. у м. Хмельницькому відбувся інтерактивний семінар „Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”. Захід проводив Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Хмельницьким національним університетом та Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках українсько-польського проекту “Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”.Далі »»
 
Ющенко? Янукович? Піночет!
„Експерс” № 134 від 16-23 листопада 2006 року21 листопада 2006 14:08
Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін прокоментував ситуацію щодо появи в країні „сильного лідера із широкими владними повноваженнями”. „Українці не тяжіють до авторитарних форм правління, хоча й люблять тужити за „сильною рукою”. В Україні на ментальному рівні ця тенденція не закріплена, а тому нема на чому утверджуватися людині, котра керуватиме державою авторитарними методами. Українці – це індивідуалісти, недарма ж кажуть: „Де два українці, там три гетьмани”.Далі »»
 
Відкрите звернення-4
щодо започаткування постійно діючого круглого столу за участю Президента України та українських міських голів
ITC17 листопада 2006 18:46
Шановний пане Ющенко!

Звернутись до Вас вчетверте нас змушує надзвичайна ситуація, що склалася навколо внесення змін до Конституції України (відповідно до проекту Закону 3207-1), які передбачають здійснення адміністративно-територіальної реформи в нашій країні, і зокрема реформування органів місцевого самоврядування. Добігає кінця другий рік Вашого президентства, а якісних зрушень у системі місцевого самоврядування так і не відбулося...Далі »»
 
Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ
ІТС14 листопада 2006 12:21
14 листопада 2006 року в місті Монастирище (Черкаська область) відбувся науково-практичний семінар „Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ”. Захід провів Інститут трансформації суспільства спільно з Монастирищенською районною державною адміністрацією під патронатом Черкаської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Фотовиставка „Гербарій кохання”
ІТС13 листопада 2006 12:26
9 листопада 2006 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на запрошення Посольства Швеції в Україні взяв участь у відкритті фотовиставки „Гербарій кохання” шведського митця Едварда Койнберга.Далі »»
 
Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива
ІТС10 листопада 2006 14:45
3 листопада 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”. Захід провів Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (див. Лист Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні пана Олава Берстада) в рамках українсько-норвезького проекту „Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”.Далі »»
 
Осіння Академія НАТО у Донецьку
ITC27 жовтня 2006 18:03
24-26 жовтня 2006 року в Донецькому національному університеті відбулася Осіння Академія НАТО, що мала назву „НАТО, Європа та проблеми регіональної безпеки у глобальному світі”. У роботі Академії взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.Далі »»
 
Парламентська Асамблея НАТО у співпраці із Сеймом Республіки Литва провели „Семінар по Білорусі”
ІТС16 жовтня 2006 11:27
13–14 жовтня 2006 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на запрошення Парламентської Асамблеї НАТО та Сейму Республіки Литва брав участь у «Семінарі по Білорусі», що проходив у Вільнюсі.Далі »»
 
Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду
ITC11 жовтня 2006 10:51
15 вересня 2006 року в Миколаєві відбувся круглий стіл «Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду». Захід організував Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Миколаївським державним гуманітарним університетом ім. П.Могили за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні й під патронатом Миколаївського міського виконавчого комітету.Далі »»
 

12/ 345
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa