Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Якою має бути модель розподілу повноважень між центром, областями та містами України?
Інтернет-конференція Житомирського міського голови Віри Шелудченко
ІТС6 грудня 2006 10:14
6 грудня (середа) 2006 року з 14.00 до 16.00 на веб-ресурсі „Інтернет-конференції в реальному часі” (www.conference.osp-ua.info) відбулася он-лайн Інтернет-конференція Віри Шелудченко, Житомирського міського голови.Далі »»
 
Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС3 грудня 2006 11:26
1 грудня 2006 р. у м. Хмельницькому відбувся інтерактивний семінар „Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”. Захід проводив Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Хмельницьким національним університетом та Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках українсько-польського проекту “Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”.Далі »»
 
Ющенко? Янукович? Піночет!
„Експерс” № 134 від 16-23 листопада 2006 року21 листопада 2006 14:08
Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін прокоментував ситуацію щодо появи в країні „сильного лідера із широкими владними повноваженнями”. „Українці не тяжіють до авторитарних форм правління, хоча й люблять тужити за „сильною рукою”. В Україні на ментальному рівні ця тенденція не закріплена, а тому нема на чому утверджуватися людині, котра керуватиме державою авторитарними методами. Українці – це індивідуалісти, недарма ж кажуть: „Де два українці, там три гетьмани”.Далі »»
 
Відкрите звернення-4
щодо започаткування постійно діючого круглого столу за участю Президента України та українських міських голів
ITC17 листопада 2006 18:46
Шановний пане Ющенко!

Звернутись до Вас вчетверте нас змушує надзвичайна ситуація, що склалася навколо внесення змін до Конституції України (відповідно до проекту Закону 3207-1), які передбачають здійснення адміністративно-територіальної реформи в нашій країні, і зокрема реформування органів місцевого самоврядування. Добігає кінця другий рік Вашого президентства, а якісних зрушень у системі місцевого самоврядування так і не відбулося...Далі »»
 
Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ
ІТС14 листопада 2006 12:21
14 листопада 2006 року в місті Монастирище (Черкаська область) відбувся науково-практичний семінар „Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ”. Захід провів Інститут трансформації суспільства спільно з Монастирищенською районною державною адміністрацією під патронатом Черкаської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Фотовиставка „Гербарій кохання”
ІТС13 листопада 2006 12:26
9 листопада 2006 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на запрошення Посольства Швеції в Україні взяв участь у відкритті фотовиставки „Гербарій кохання” шведського митця Едварда Койнберга.Далі »»
 
Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива
ІТС10 листопада 2006 14:45
3 листопада 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”. Захід провів Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (див. Лист Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні пана Олава Берстада) в рамках українсько-норвезького проекту „Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”.Далі »»
 
Осіння Академія НАТО у Донецьку
ITC27 жовтня 2006 18:03
24-26 жовтня 2006 року в Донецькому національному університеті відбулася Осіння Академія НАТО, що мала назву „НАТО, Європа та проблеми регіональної безпеки у глобальному світі”. У роботі Академії взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.Далі »»
 
Парламентська Асамблея НАТО у співпраці із Сеймом Республіки Литва провели „Семінар по Білорусі”
ІТС16 жовтня 2006 11:27
13–14 жовтня 2006 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на запрошення Парламентської Асамблеї НАТО та Сейму Республіки Литва брав участь у «Семінарі по Білорусі», що проходив у Вільнюсі.Далі »»
 
Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду
ITC11 жовтня 2006 10:51
15 вересня 2006 року в Миколаєві відбувся круглий стіл «Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду». Захід організував Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Миколаївським державним гуманітарним університетом ім. П.Могили за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні й під патронатом Миколаївського міського виконавчого комітету.Далі »»
 

12/ 345
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2020. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, e-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa