Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 

Міжнародні проекти Інституту трансформації суспільства

 

1. Проект “Сприяння розвитку демократичної місцевої влади” (вересень 1999 р. — червень 2000 р.). Спільно з Асоціацією муніципалітетів Нідерландів та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В проекті брали активну участь Асоціація мерів Нідерландів та Асоціація міст України.

2. Проект “Проведення круглих столів з проблем прискорення економічних реформ в Україні та публікація їх результатів в журналі “Економічний часопис” (квітень 1999 р. — березень 2000 р.). Спільно з FREEDOM HOUSE.

3. Українсько-польський проект “Формування механізмів регіональної співпраці між місцевою владою та діловими колами України та Польщі” (травень 2000 р. — травень 2001 р.). Спільно з Нижньосілезьким воєводством (Польща) та Нижньосілезьким навчальним центром місцевого самоврядування (м. Вроцлав) в рамках програми Агентства міжнародного розвитку США “Ініціатива Співпраці Польща - Америка - Україна”. Під егідою уряду США.

4. Проект “Видання чотирьох номерів журналу “Економічний часопис” (квітень - грудень 2000 р.). Спільно з Канадським Фондом.
Українсько-канадський проект “Взаємозв’язок правових та практичних механізмів здійснення місцевого самоврядування” (серпень - жовтень 2000 р.). Спільно з Канадським Бюро Міжнародної Освіти (CBIE). Під егідою уряду Канади.

5. Проект “Проведення трьох круглих столів з проблем геополітики” (травень - грудень 2000 р.). Спільно з Польським Інститутом в Києві. В цих заходах брали участь радники Президента і Прем’єр-міністра Польщі.

6. Проект співпраці з Інститутом Східних Студій (Польща): проведення спільного інтерактивного семінару з проблем розвитку банківської сфери (під патронатом Національного банку України); надання іменних стипендій кращим студентам Національного університету “Києво-Могилянська академія” (2000 р.).

7. Українсько-польсько-американський проект "Формування механізмів регіональної співпраці між місцевою владою і діловими колами України та Польщі". Спільно з Нижньосілезьким воєводством (Польща) та Нижньосілезьким навчальним центром місцевого самоврядування (м. Вроцлав). У рамках програми "Ініціатива Співпраці Польща — Америка — Україна". Під егідою уряду США (2001 р.).

8. Українсько-голландський проект "Взаємодія між міською владою та недержавними організаціями – запорука поглиблення демократичних реформ в Україні". У рамках Програми MATRA (Нідерланди) (2001 р.).

9. Українсько-польський проект “Підтримуємо кращу студентську молодь”. Спільно з Інститутом Східних Студій (Польща) (2001 р.).
Проект "Роль НАТО у формуванні нової демократичної концепції безпеки і стабільності в Європі" Спільно з Центром інформації та документації НА ТО в Україні (2001 р.).

10. Програма підтримки видання незалежного журналу "Економічний часопис" Канадським фондом (2001 р.).

11. Проект "Співпраця України і НАТО в умовах формування нової концепції безпеки і стабільності в Європі". Спільно з Центром інформації і документації НАТО в Україні (2002 р.).

12. Проект “Формуємо українсько-польське партнерство на рівні міст”. Проект розпочато у 2002 році.

13. Проект “Формуємо українсько-італійське партнерство на рівні міст” (2002 р.). Проект започаткований у співпраці з керівництвом області Фріулі-Венеція Джулія під патронатом Посольства Італії в Україні.

14. Організація роботи Муніципального Консультативного Бюро, створеного в ІТС на початку 2000 р. за підтримки Міністерства іноземних справ Королівства Нідерландів. До роботи Муніципального Консультативного бюро сьогодні долучені понад 100 міст України. Чимало з них уклали з Інститутом трансформації суспільства Угоди про співпрацю. Проект розпочато у 2002 році. Постійно діючий проект.

15. Формування веб-ресурсів Інституту трансформації суспільства, міст та фірм України (2002 р.). Постійно діючий проект.

16. Проект „Шлях до НАТО – спільна євроатлантична перспектива України та інших посткомуністичних країн”. Спільно з Центром інформації та документації НАТО в Україні (лютий 2004 р.).

17. Проект “Налагодження співпраці між діловими колами українських і польських міст – реальне впровадження стратегічного партнерства Польщі та України”. За підтримки USAIDE у рамках Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ). Проект розпочато в грудні 2004 року.

18. Проект „Підтримуємо кращу студентську молодь”. Спільно з Інститутом східних студій, Польща (жовтень 2003 року – травень 2004 року).

19. Проект „Київ у вирі нових викликів”. Спільно з ОО „Вибір” (2004 р.).

20. Проект „Севастополь: зміна моделі управління містом у контексті адміністративно-територіальної реформи”. Проект розпочато в грудні 2004 року.

21. Низка проектів, об’єднаних темою „Інформаційне забезпечення виборчого процесу в Україні” (березень – грудень 2004 року):

  • Проект „Прозорість президентських виборів - через Інтернет” (березень – вересень 2004 р.).
  • Проект „Формування середовища інформаційної відкритості – важливий фактор проведення прозорих та демократичних президентських виборів в Україні” (вересень – жовтень 2004 р.).
  • Проект „Київ напередодні виборів Президента України”. У рамках проекту в м. Києві проведено опитування громадської думки на тему: „Електоральні настрої киян напередодні виборів Президента України” (4–6 вересня 2004 р.) та прес-конференцію „Битва за президентську булаву: можливі сюрпризи?” (м. Київ, 21 вересня 2004 р.).
  • Проект „Забезпечення прозорої та достовірної інформації про хід голосування і результати президентських виборів в Україні-2004” (жовтень – листопад 2004 р.).
  • Проект „Поширення прозорої та достовірної інформації про підрахунок голосів і результати другого туру виборів Президента України-2004” (листопад 2004 р.).
  • Проект „Інтерактивне спілкування громадян через Інтернет як чинник формування відкритого суспільства (в контексті виборів Президента України)” (грудень 2004 р.).
  • Проект „Севастополь у вирі президентських виборів” (грудень 2004 р.).
  • Проект „Формування комунікативних механізмів поширення достовірної інформації про перебіг та результати виборів Президента України” (грудень – січень 2004 р.).
  • Проект „Проведення Екзит-полу в Інтернеті під час повторного голосування другого туру виборів Президента України 26 грудня 2004 року” (грудень 2004 р.).


22. Проект “Налагодження співпраці між діловими колами українських і польських міст – реальне впровадження стратегічного партнерства Польщі та України”. За підтримки USAIDE у рамках Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) (2005 р.).

23. Проект „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина)". За підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF) (2006 р.)

24. Проект „Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”. За програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні (березень-вересень 2006 р.).

25. Проект „Членство України в НАТО: подолання міфів – формування нового майбутнього”. За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (2006 р.)

26. Проект „Європейський вибір України. Адміністративно-територіальна реформа: проблеми та шляхи її впровадження”. За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2006 р.)

27. Проект „Вивчення шведського досвіду місцевого самоврядування та можливості його використання в Україні”. У співпраці з Шведським Інститутом (Стокгольм) під патронатом Посольства Швеції та особисто пана Йона-Крістера Оландера, Посла Швеції в Україні (2006 р.).

28. Проект „Україна на шляху до євроатлантичної спільноти”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні в рамках Програми Slovak Aid (2006 р.).

29. Проект «Україна та Росія: роль вищої школи в утвердженні сталої демократії». За сприяння Національного Фонду на підтримку демократії (NED) (2007 р.)

30. Проект «Роль НАТО у відверненні нових викликів у сфері безпеки: міжнародні реалії та українська перспектива». За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2007 р.).

31. Проект «Формування моделі євроінтеграційного розвитку Білорусі в контексті українсько-білоруського співробітництва». За підтримки Проекту «Пакт – Україна» (січень-квітень 2007 р.).

32. Проект «Усунення стереотипів щодо НАТО – шлях до Євроатлантичного майбутнього України». За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (січень-лютий 2007 р.).

33. Проект «Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні». За підтримки Посольства Фінляндії в Україні (червень-вересень 2007 р.).

34. Проект «Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)». За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (липень-грудень 2007 р.).

35. Проект «Формування співпраці між українськими та польськими регіонами на прикладі Сумської області (Україна) та Любуського воєводства (Польща)». За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (вересень-грудень 2007 р.).

36. Проект «Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні». За підтримки Асоціації місцевих і регіональних влад Норвегії (KS) та Міністерства закордонних справ Норвегії (листопад 2007 р.).

37. Проект «Реформа системи місцевого самоврядування в Україні: вироблення оптимальної моделі». За підтримки Координатора проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні (червень-грудень 2007 р.).

38. Проект „Розвиток міст шляхом євроінтеграції: досвід країн Вишеградської групи для України”. За підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF) (2008 р.).

39. Проект „Створення професійної системи місцевих медіа-ресурсів – важлива умова формування світогляду та інформованості громадян України”. За програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні (2008 р.).:


40. Проект „Роль місцевої влади і бізнесу у формуванні та реалізації інноваційно-інвестиційної моделі розвитку міст України”. За підтримки Посольства Латвії в Україні (2008 р.).:


41. Проект „Взаємодія місцевої влади та освітянської спільноти заради формування європейськи орієнтованого громадянського суспільства”. За підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в Україні (2008 р.).:


42. Проект "Підготовка менеджерів міжнародних проектів для місцевої влади: використання польського досвіду в Україні”. За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2008 р.).:


43. Науково-технічний проект „Науково-методологічні та реалізаційні засади вирішення питання щодо регіонального та місцевого рівня підтримки євроатлантичної спрямованості держави”. Державний замовник – Міністерство освіти і науки України (2008 р.).

44. Проект „Створення Волинського центру євроатлантичної інтеграції”. За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та Посольства Республіки Польща в Україні (2008 р.).

45. Проект „Створення Житомирського центру євроатлантичної інтеграції”. За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2008 р.).

46. Проект „Створення та активізація діяльності Центрів євроатлантичної інтеграції в Чернігівській, Рівненській та Сумській областях України”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні (2008 р.).

47. Проект „Створення Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичної співпраці”. За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні (2008 р.).

48. Проект „Методологія створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції на прикладі м. Полтави”. Державний замовник – Міністерство закордонних справ України (2008 р.).

49. Проект „Дебати у Сумах: Чому молодь „за” чи „проти” вступу України до НАТО?” Державний замовник – Міністерство закордонних справ України (2008 р.).

50. Проект „Вироблення методології проведення соціологічних опитувань з використанням досвіду держав-членів НАТО останніх двох хвиль розширення”. Державний замовник – Міністерство закордонних справ України. За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2008 р.).

51. Науково-дослідний проект «Дослідження ставлення українських громадян до євроатлантичної інтеграції України». Державний замовник – Міністерство закордонних справ України (2008 р.).

52. Проект «Опитування суспільної думки в регіонах України з питань євроатлантичної інтеграції. Пілотне дослідження у Львівській області». За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2008 р.).

53. Проект "Аналіз, презентація й поширення результатів опитування суспільної думки громадян України з питань євроатлантичної інтеграції”. За підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (2008 р.).

54. Проект "Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”. Спільно з Громадською Лігою Україна – НАТО. Державний замовник – Міністерство закордонних справ України (2008 р.).:


55. Проект „Програма інтенсивного залучення України в НАТО та її роль у впровадженні системних реформ в Україні”. За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (2008 р.).

56. Проект „Молодіжні дебати у Сумах: План дій щодо членства в НАТО як механізм формування в Україні євроатлантичної системи безпеки”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні (2009 р.).

57. Проект „Молодіжні дебати в Житомирі: Генеральний інтерес для України: інтеграція в ЄС та НАТО? зближення з Росією? позаблоковість?”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні (2009 р.).

58. Проект „Інтерактивний семінар у Чернігові: Роль військових у формуванні євроатлантичної політики України”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні (2009 р.).

59. Проект „Молодіжні дебати у Рівному: „Вступ до НАТО і забезпечення політичної, економічної та військової безпеки України”. За підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні (2009 р.).

60. Проект «Розвиток громадського управління в Україні: децентралізація та дерегуляція». За Програмою MATRA KAP Посольства Королівства Нідерланди в Україні (2009 р.).


61. Проект „Створення та активізація діяльності Центру євроатлантичної інтеграції в Хмельницькій області”. За підтримки Міністерства закордонних справ Бельгії та Посольства Королівства Бельгія в Україні (2009 р.).:


62. Проект „Австрійська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”. Спільно з Асоціацією міст Австрії за сприяння Посольства Австрії в Україні (2009 р.).

63. Проект „Поширення ідеї євроатлантичної інтеграції в Україні засобами громадської дипломатії: регіональний вимір”. За підтримки Центру інформації і документації НАТО в Україні (2009 р.).

64. Проект „Швейцарська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”. У співпраці з Мерією міста Цюріх та Міністерством закордонних справ Швейцарії за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Посольства України в Швейцарії (2009 р.).

65. Проект “Проведення інформаційно-навчального семінару „Відносини Україна – НАТО в контексті нових викликів безпеці” в Луганську”. За підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України (2010 р.).

66. Проект “Проведення інформаційно-навчального семінару „Національна безпека України: вибір оптимальної моделі” у Херсоні”. За підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України (2010 р.).

67. Проект “Проведення інформаційно-навчального семінару „Місце України в архітектурі європейської безпеки”. За підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України (2010 р.).

68. Проект „Створення та активізація діяльності Тернопільського центру євроатлантичної інтеграції”. За підтримки Словацького Агентства з розвитку міжнародного співробітництва (SAMRS), Міністерства закордонних справ Словацької Республіки та Посольства Словацької Республіки в Україні (2010 р.):

69. Проект “Як стати успішним міським головою: вивчення та застосування польського досвіду місцевого самоврядування”. За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2010 р.).

70. Проект „Створення та активізація діяльності Кіровоградського центру євроатлантичної інтеграції”. За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (2010 р.).

71. Проект „Як стати успішним міським головою: вивчення та застосування польського досвіду місцевого самоврядування (Санок, Лєско, Загож)” За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2010 р.).

72. Міжнародний проект „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України” (2010).:

73. Проект „Створення та активізація діяльності Центру європейського та євроатлантичного партнерства в Херсонській області”. За підтримки Міністерства закордонних справ Бельгії ( 2011 р.).:


74. Проект „Вибір моделі безпеки в контексті національних інтересів України”. За підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу (2011 р.).:

75. Проект „Яка модель національної безпеки є найбільш ефективною для України?” (Молодіжні дебати у Вінниці). За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2011 р.).

76. Проект „Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”. За підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні (2011 р.):


77. Проект „Яка модель національної безпеки є найбільш ефективною для України?” (Молодіжні дебати у Херсоні). За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2011 р.).

78. Проект "Яка модель національної безпеки є найбільш оптимальною для України в умовах нових глобальних викликів?" За підтримки Посольства Республіки Польща в Україні (2011 р.).

79. Проект "Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду”. За підтримки Посольства Фінляндії в Україні (квітень-грудень 2011 р.).

80. Міжнародний проект "Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України". За підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF) (2011-2012).

 81. Проект "Ефективне управління – основа конкурентоспроможного розвитку українських міст". За підтримки Посолсьтва Королівства Норвегія в Україні (2011 р.).:

  82. Проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами. (2013р.)


 Алушта  Алчевськ
 Бахмач  Бердичів
 Біла Церква  Бориспіль
 Бровари  Васильків
 Вишгород  Вінниця
 Вознесенськ  Волочиськ
 Гадяч  Городня
 Житомир  Золотоноша
 Калуш  Київ
Ковель  Коростень
 Коростишів  Куп'янськ
 Миколаїв  Миргород
 Нетішин  Ніжин
 Нікополь  Новоград-Волинський
 Новомиргородський район  Пирятин
Первомайськ (Управління освіти)  Прилуки
 Прилуцький район  Ромни
 Сарни  Свалява
 Світловодськ  Севастополь
 Сєвєродонецьк  Скадовськ
 Сміла  Фастів
 Хмільник  Черкаси
 Чернігів  Южноукраїнськ


Soskin.Info

OSP-UA.INFO
Сайт Української Національної Консервативної партії
Вибiр народу України
Сайт Інституту Трансформації Суспільства
Інтернет-конференції
Міські оголошення
Робота і навчання в Україні
Мій вибір - NATO
Євроосвіта в Україні

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
E-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa