Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Брендинг міст: досвід країн Вишеградської групи для України

Брендинг міст: досвід країн Вишеградської групи для України

За загальною ред. О. І. Соскіна. – К. : Вид-во „Інститут трансформації суспільства”, 2011. – 80 с.
ISBN 978-966-8534-09-6


Книга видана Інститутом трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) в рамках проекту „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Проект присвячено дослідженню і виробленню практичних механізмів упровадження в Україні європейської системи управління територіями, здійснення брендингу міст, формування їх туристичної та інвестиційної привабливості.

Сьогодні в Україні існує нагальна необхідність проведення адміністративно-територіальної реформи і реформи місцевого самоврядування, що, зокрема, потребує створення ефективних моделей функціонування міст відповідно до європейських вимог. З огляду на це надзвичайно важливим та актуальним для українських міст, особливо малих і середніх, є вивчення та впровадження європейської системи управління територіями, створення їхнього бренду й просування на міжнародному рівні. Саме дослідженню і виробленню практичних механізмів вирішення цих питань був присвячений міжнародний проект „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”, ініційований та впроваджений Інститутом трансформації суспільства (Київ) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Книга, яка є підсумковим інтелектуальним продуктом проекту, складається із трьох розділів. У першому розділі показано сутність брендингу територій (країни, регіону, міста), у другому – кращі практики формування брендів міст у країнах Вишеградської групи, у третьому розділі – аналітичні огляди трьох міжнародних семінарів-тренінгів, проведених у рамках проекту у прикордонних містах України.

Видання має наукове, методичне та практичне значення. Воно буде в нагоді керівникам місцевих органів влади України, експертам, ученим, викладачам і студентам вищих навчальних закладів, широкому колу громадян, які цікавляться питаннями територіального маркетингу та брендингу.

Книга видана за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF)

ПРО ПРОЕКТ
Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, керівник проекту

І. ЩО ТАКЕ БРЕНДИНГ ТЕРИТОРІЇ?
Брендинг територій в епоху змін
Брендинг країни
Брендинг регіону
Брендинг міста
Приклади брендів міст
Як визначають рейтинги міст?

ІІ. ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БРЕНДИНГ МІСТ У КРАЇНАХ V4?
Брно (Чехія)
Кошице (Словаччина)
Люблін (Польща)
Дебрецен (Угорщина)

ІІІ. БРЕНДИНГ І ПРОМОУШЕН МІСТ ВІДПОВІДНО ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ: ДОСВІД КРАЇН ВИШЕГРАДСЬКОЇ ГРУПИ ДЛЯ УКРАЇНИ
Огляди міжнародних семінарів-тренінгів
м. Рава-Руська, Львівська область, 16 липня 2010 року
м. Виноградів, Закарпатська область, 7 жовтня 2010 року
м. Нововолинськ, Волинська область, 26 листопада 2010 року

Використані джерела

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa