Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / опитування громадської думки
Олег Соскин: Кличко занимает 4 должности, но не может двух слов связать вместе
OSP-UA.INFO16 вересня 2016 12:05

В Киеве однозначно надо восстановить районные советы, потому что киевляне в нынешних условиях не могут себя защитить от Кличко и его бригады. Также необходимо немедленно разделить власть в Киеве. Ведь сегодня Кличко занимает сразу 4 должности — мэр, глава Киевского городского совета, глава Киевской городской государственной администрации и председатель Ассоциации городов Украины [OSP-UA.INFO, 16.09.2016].

Далі »»
 
Рейтинг медиаактивности украинских политологов и политических экспертов за январь 2015 года
Украинский институт анализа и менеджмента политики17 лютого 2015 10:21

Украиский Институт анализа и менеджмента политики начинает работу над Рейтингом медиаактивности украиских политологов и других политических экспертов. Олег Соскин занимает 18 место в Украине.

Далі »»
 
Гонтареву обвиняют в создании «черного» валютного рынка и назвали ее кадровой ошибкой Порошенко
Ua-banker.com.ua29 січня 2015 11:53

В Украине парламентско-президентская республика, и если депутаты хотят услышать доклад кого-то из чиновников, то они должны по первому требованию приходить к ним. Но, вероятно, Гонтарева ощущает мощную поддержку «сильных мира сего», поэтому позволяет вести себя, как ей заблагорассудится. [Ua-banker.com.ua, 28.01.2015]

Далі »»
 
Львів’яни не довіряють результатам соцдосліджень – опитування
Вголос9 жовтня 2012 14:09

37% виборців не довіряють результатам соцдосліджень. Такими є результати опитування мешканців 117 виборчого округу, наскільки вони довіряють результатам соціологічних досліджень ,які проводяться тими чи іншими соціологічними службами.

Далі »»
 
Все більше львів’ян готові захищати свій голос на вуличних акціях протесту
МедіаСтар9 жовтня 2012 14:03

Із наближенням виборів все більше людей переконується, що влада готується до фальсифікацій результатів виборів. При цьому з кожним днем зростає готовність громадян захищати на вуличних акціях свій вибір. Зокрема, про це свідчать результати опитування, яке провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) серед мешканців 117 виборчого округу міста Львова.

Далі »»
 
Галичина: Страйки, пікети, мітинги – найдієвіші засоби боротьби за громадянські права
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 14:51

Що ж найбільше хвилює у наш час жителів Львівської області, і які здобутки вони вважають найвагомішими, а проблеми – найболючішіми? Відповіді на ці запитання містяться у матеріалах соціального дослідження, проведеного у період з 10 по 25 листопада 2011 року Українським фондом «Громадська думка» (президент - Володимир Подгорнов). Найбільш актуальними проблемами сьогодення для більшості опитаних є безробіття, охорона здоров’я та соціальна несправедливість. Більшість опитаних вважають проведення страйків, пікетів, а також мітингів найдієвішим засобом боротьби за свої громадянські права.

Далі »»
 
Рівненчани підтримують євроатлантичну модель колективної безпеки
Інститут трансформації супільства14 листопада 2011 13:03

Під час підготовки та проведення молодіжних дебатів на тему: „Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”, що проходив 19 жовтня 2011 року у Рівному, Інститут трансформації суспільства провів опитування для виявлення громадської думки на тему: «Нові виклики безпеці». Загалом в опитуванні взяло участь 434 респонденти.

Далі »»
 
Полтавчани обирають європейський шлях розвитку
Інститут трансформації суспільства7 жовтня 2011 09:54

Під час підготовки та проведення молодіжних дебатів на тему:„Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”., що проходив 15 вересня 2011 року у Полтаві, Інститут трансформації суспільства провів два опитування для виявлення громадської думки на тему: «Нові виклики безпеки». Опитування складалося з двох частин – до і під час проведення заходу. Загалом в опитуванні взяло участь 434 респонденти: 384 людей було опитано до проведення молодіжних дебатів та 50 – під час заходу.

Далі »»
 
Ставлення херсонців до європейської та євроатлантичної інтеграції України
ІТС10 травня 2011 07:06

Під час підготовки та проведення семінару-тренінгу на тему: «Європейське та євроатлантичне партнерство в контексті забезпечення національних інтересів України», що проходив 27 квітня 2011 року у Херсоні, Інститут трансформації суспільства провів два опитування для виявлення громадської думки з питань європейського та євроатлантичного партнерства України. Опитування складалося з двох частин – до і під час проведення заходу. Загалом в опитуванні взяло участь 257 респондентів: 220 людей було опитано до проведення семінару-тренінгу та 57 – під час заходу. Опитування проходило шляхом анкетування.

Далі »»
 
Понад 35% кіровоградців вважають, що Україна має обрати Євроатлантичну модель колективної безпеки
ІТС14 лютого 2011 11:18

Під час інформаційно-навчального семінару «Вибір моделі безпеки в контексті національних інтересів України», що проходив 9 лютого 2011 року в Кіровограді, Інститут трансформації суспільства провів опитування учасників заходу для виявлення громадської думки щодо вибору моделі національної безпеки для України. 35,54% кіровоградців висловилися за те, щоб Україна обрала Євроатлантичну модель колективної безпеки.

Далі »»
 

1/ 23
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
E-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa