bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
ПРОЕКТ
„Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду”
 
Виконавець проекту: Інститут трансформації суспільства (Київ, Україна)
Підтримка: Посольство Фінляндії в Україні
 
 
Загальна інформація про проект
 
 
Тривалість проекту: 9 місяців (квітень-грудень 2011)
 
Проектна діяльність:
 
1. Підготовка та проведення тренінгів на тему: „Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади: українські можливості в контексті фінського досвіду”
 
Кількість тренінгів: чотири
Місце проведення: обласні центри України – Кіровоград, Вінниця, Хмельницький, Полтава
 
Мета тренінгів: Забезпечити працівників органів місцевої влади України сучасними знаннями та навичками, у тому числі на основі фінського досвіду, у таких сферах, як: управління процесами місцевого розвитку, налагодження ефективної комунікації між місцевою владою та громадою, формування й використання інформаційних потоків, спрямованих на активізацію розвитку місцевих громад.
 
Кількість учасників кожного тренінгу: 60 осіб.
 
Склад учасників: представники Посольства Фінляндії в Україні, керівники місцевої влади, депутати міських рад, працівники виконавчих комітетів міських рад, представники прес-служб міських рад, депутати селищних рад, експерти, місцеві засоби масової інформації.
 
2. Підготовка та публікація матеріалів проекту у виданні „Інформаційний бюлетень українських міст”.
 
Кількість видань: 2.
Наклад кожного видання: 1 тис. шт.
Загальна кількість примірників: 2 тис. шт.
Формат: A4
Обсяг кожного видання: 16 сторінок.
 
Структура кожного Бюлетеня: 1) загальна інформація про зміст та напрями реалізації good governmence в Україні, європейських країнах з особливим акцентом на фінський досвід; 2) аналітичні огляди двох тренінгів iз фотогалереями; 3) висновки та пропозиції.
 
Цільові групи-отримувачі Бюлетеня: керівники місцевої влади, громадських організацій, бібліотеки, місцеві ЗМІ всіх областей України.
 
3. Підготовка та поширення поштою та через Інтернет проектних матеріалів.
-         За підсумками кожного заходу ІСТ підготує розшифровку дискусії, редаговану версію експертних доповідей та аналітичний огляд заходу (включаючи вступну частину, тексти експертних доповідей, огляд дискусії, висновки та пропозиції);
-         ІТС поширить два випуски „Інформаційних бюлетенів українських міст” поштою за цільовим списком серед керівників адміністрацій центрального, регіонального та міського рівнів, посольств іноземних держав в Україні, міжнародних організацій, недержавних організацій, науково-аналітичних центрів, навчальних закладів, мас-медіа;
-         ІТС підготує електронні версії матеріалів проектних заходів та „Інформаційних бюлетенів українських міст” та розмістить їх на сайтах Інтернет-холдингу ІТС (55 сайтів);
-         ІТС створить окрему сторінку на веб-сайті ІТС (www.ist.osp-ua.info) для розміщення поточних та підсумкових матеріалів проекту;
-         ІТС поширить анонси проектних заходів та їх результати в мережі Інтернет та серед підписчиків електронних матеріалів ІТС (понад 3000 електронних адрес в Україні, Росії, країнах Балтії та Вишеградської групи тощо).
 
Цільова группа проекту:
Органи місцевого самоврядування: Мери та заступники мерів українських міст тих областей, залучених до участі у проекті, секретарі та депутати міських рад, а також (за можливості) депутати селищних рад.
Представники адміністрацій: голови обласної та районних адміністрацій відповідних областей, працівники виконавчих комітетів міських рад, представники прес-служб.
 
Основна мета проекту – надати цільовій групі, залученій до участі у проекті, сучасних знань про європейську систему good governmence, що застосовується на рівні міст. Особливо буде наголошено на позитивній практиці широкого самоуправління, яке має місце у фінських містах.
 
Завдання проектної діяльності, що випливають із мети проекту:
 
-  Підвищення професійної майстерності та конкурентоспроможності місцевих політиків.
-  Забезпечення працівників органів місцевої влади України сучасними знаннями та навичками,у тому числі на основі фінського досвіду, у таких сферах, як: управління процесами місцевого розвитку, налагодження ефективної комунікації із громадою, формування й використання інформаційних потоків, спрямованих на активізацію ініціатив місцевих громад.
-  Поширення аналітичних оглядів кожного тренінгу та „Інформаційних бюлетенів українських міст”, виданих в рамках проекту, серед цільових груп для практичного використання.
 
Проектом передбачено вивчення фінського досвіду ефективного управління (good governmence) на рівні міст (муніципалітетів) у тих сферах, які безпосередньо становлять інтерес для представників міської влади України, залучених до участі у проекті, а саме:
1)     система управління процесами місцевого розвитку у фінських муніципалітетах (законодавче підґрунтя місцевого самоуправління; міське планування, регулювання муніципальних фінансів, соціальний захист, надання комунальних послуг, розвиток міської інфраструктури, залучення інвестицій, розвиток туризму; а також функції департаментів місцевого самоуправління у фінських муніципалітетах);
2)     механізми ефективної взаємодії між місцевою владою та громадою (співпраця влада – громада),
3)     формування й використання інформаційних потоків, спрямованих на активізацію розвитку місцевих громад (інформаційно-комунікативна діяльність міської влади).
 
Головні джерела фінського досвіду для використання у проекті:
1. У проектних заходах (тренінгах) братимуть участь українські експерти, які мають досвід роботи чи навчання у Фінляндії та на високому професійному рівні здатні викласти фінський досвід good governmence, що застосовується у фінських муніципалітетах.
 
2. Під час проектних заходів всі учасники отримають комплекти інформаційних та наукових матеріалів, підготовлених Інститутом трансформації суспільства (ІТС). Кожний комплект міститиме:
1) докладну інформацію про сучасну законодавчу базу розвитку місцевого самоврядування у Фінляндії; про основні риси широкого самоуправління у Фінляндії; про основні функції Департаменту місцевого самоуправління у фінських муніципалітетах; роль центрів економічного розвитку у підвищенні активності та привабливості територій;
2) тези виступів (у формі слайдів) українських експертів з питань налагодження в містах системи good governmence та його використання у фінських муніципалітетах;
3) наукову книгу „Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст”, видану Інститутом трансформації суспільства за результатами однойменного проекту. Проект був реалізований Інститутом трансформації суспільства у 2006 р. за підтримки Міністерства внутрішніх справ Фінляндії, Союзу муніципалітетів Фінляндії і АТ „Ефеко”. У книзі зібрано практичні статті провідних фінських експертів та керівників фінських муніципалітетів у галузі місцевого самоврядування. Книга має наукове, практичне і методологічне значення. 
 

 

Набутий досвід українськими місцевими лідерами у ході реалізації проекту буде використовуватися у практичній діяльності та прийнятті рішень, спрямованих на налагодження ефективної системи місцевого самоврядування у містах України.
 
 

Перший тренінг

Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок
у працівників органів місцевої влади:
українські можливості в контексті фінського досвіду


Кіровоград, 26 травня 2011 року
Другий тренінг

Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок
у працівників органів місцевої влади:
українські можливості в контексті фінського досвіду


Вінниця, 22 червня 2011 року


Третій тренінг

Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок
у працівників органів місцевої влади:
українські можливості в контексті фінського досвіду


Хмельницький, 27 вересня 2011 року

 
[Огляд заходу] [Програма заходу]
 

  

Четвертий тренінг

Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок
у працівників органів місцевої влади України

Полтава, 13 грудня 2011 року

 
[Огляд заходу] [Програма заходу]
 

 

 

Інформаційний бюлетень українських міст

 

 

Інформаційний бюлетень українських міст, №1'2011

Інформаційний бюлетень українських міст, №2'2011

 

 

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa