bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Фундація розвитку місцевої демократії
Нижньосілезький центр Фундації розвитку місцевої демократії (ФРМД) у Вроцлаві є авторитетною структурою, яка професійно працює у сфері місцевого самоврядування. Оскільки напрямки діяльності Фундації та Інституту трансформації суспільства здебільшого збігаються, між вдома організаціями в 1999 р. були налагоджені партнерські відносини для подальшої співпраці. ФРМД виступала головним партнером Інституту в реалізації проекту "Формування механізмів регіональної співпраці між місцевою владою та діловими колами України та Польщі" (в рамках Програми ПАУСІ), що впроваджувався ІТС у 2000-2001 рр. Окрім того, Інститут був українським партнером Фундації в декількох проектах, що вона впроваджувала в Польщі. Інститут трансформації суспільства та ФРМД у 2001 р. спільно організували діловий візит шести українських мерів і представників місцевого бізнесу до шести польських міст Нижньої Сілезії для укладання угод про партнерство. Відтак народилися перші пари українсько-польських міст-партнерів, що налагодили співпрацю за моделлю, розробленою Інститутом трансформації суспільства.
Фундація розвитку місцевої демократії - це неурядова, аполітична, незалежна і некомерційна організація, заснована 18 вересня 1989 р. Місією ФРМД є поширення ідей громадського самоврядування, яке є основою демократії. Виконуючи свою місію, Фундація підтримує діяльність локального самоврядування, а також неурядових організацій. ФРМД сприяє процесу децентралізації держави та успішно працює у сфері самоврядування завдяки своїй мережі, куди входять 17 регіональних осередків і 4 Вищі школи держуправління. Одним із осередків Фундації розвитку місцевої демократії є Нижньосілезький центр, який діє на території Нижньосілезького воєводства, починаючи з 1990 р.ФРМД підтримує самоврядування завдяки такій методології:


 • Спеціалізоване навчання

 • Спеціалізований консалтинг

 • Європейські проекти

 • Розвиток громадянського суспільства

 • Закордонна співпраця
Спеціалізоване навчанняСпеціалізоване навчання - дна з основних форм діяльності. Більшість занять відбувається в офісі Фундації розвитку місцевої демократії у Вроцлаві, але навчання також організовуються в містах регіону. Тематика занять стосується всіх можливих галузей діяльності самоврядування. Середня кількість учасників на рік становить близько 1 700 осіб.Спеціалізований консалтингФРМД здійснює спеціалізований консалтинг у сфері локального розвитку. Консультації надаються, зокрема, з таких питань:


 • стратегія локального розвитку;

 • план локального розвитку;

 • вивчення можливостей реалізації плану та стратегії.
У пропозиції Фундації можна також знайти поради:


 • як шукати джерела фінансування проектів?

 • як отримати кошти із зовнішніх джерел фінансування?

 • як керувати реалізацією проекту?
З вересня 2005 р. ФРМД розпочав координацію навчання за програмою "Хороший проект - шанс для розвитку регіонів - навчання з Європейського Фонду регіонального розвитку". Цикл цього навчання патронуватиме та фінансуватиме Міністерство економіки Польщі.Метою навчання в рамках зазначеної програми є надання допомоги потенційним респондентам Інтегрованої операційної програми регіонального розвитку та Секторної операційної програми підвищення конкурентоспроможності підприємств у сфері підготовки та координації проектів згідно з вимогами Європейського Фонду регіонального розвитку.Європейські проекти


 1. Батьки-працівники - професійний розвиток батьків під час декретної відпустки. Основною ідеєю проекту є підвищення можливості поєднання професійного життя з родинним. Реалізація проекту за участю коштів Європейського соціального фонду в рамках Громадської ініціативи EQUAL триватиме до кінця березня 2008 р.

 2. Академія Жака. Фінансується з Європейського соціального фонду, а також з бюджету держави в рамках Інтегрованої операційної програми регіонального розвитку. Метою Академії Жака є визначення стежок кар'єри студентів через професійний консалтинг та опрацювання планів професійного розвитку.

 3. Розвиток професійної кваліфікації у сфері обслуговування закордонних туристів - спеціалізовані курси іноземних мов для працівників.
Розвиток громадянського суспільстваФРМД-Нижньосілезький центр реалізує програму "Партнерство для ІІІ сектора" і активно співпрацює з неурядовими організаціями.Закордонна співпрацяПартнерство міст з Польщі та УкраїниФРМД-Нижньосілезький центр спільно з Інститутом трансформації суспільства (Київ, Україна) реалізує проект "Налагодження співпраці між діловими колами міст Польщі та України". В рамках проекту планується налагодити тісну співпрацю між представниками бізнесу і муніципалітетів з міст Польщі та України.Фундація розвитку місцевої демократії (Вроцлав, Польща)

ul. Mennicza 1

50-057 WROCLAW Polska

Tel/ Fax: (071) 343 38 09

E-mail: biuro@frdl-cd.org.pl

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa