bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Наші польські партнери

Торгово-економічний відділ

Посольства Республіки Польща в Україні
Шановне панство!
Ми живемо в країнах, у яких проходять значні політичні, соціальні та економічні переміни. На наших поколіннях лежить обов'язок наздогнати більш розвинені країни світу. Кожний з нас робить це в міру власних можливостей та компетенцій.Майбутнє наших Батьківщин ми будуємо в кожному місці й на кожній посаді. Гасло "Візьмемо свої справи у свої руки", яке з'явилося в Польщі на початку 90-х років минулого сторіччя, виявилося слушним та ефективним. Проект "Налагодження співпраці між діловими колами українських і польських міст - реальне впровадження стратегічного партнерства Польщі та України" є одним із способів реалізації цього гасла. Його втілення в життя створює умови та стимулює до того, щоб підприємці обох країн познайомилися один з одним, ідентифікували сфери, в яких можуть співпрацювати, поділилися досвідом. Серед цього досвіду важливий і той, який стосується самоорганізації та самоуправління бізнес-кіл, способів здійснювання впливу на місцеву і центральну владу для досягнення якомога кращих умов діяльності бізнесу та ринкових принципів.Проект дозволяє, до того ж, взаємно познайомитися з об'єктними місцевими умовами для ведення господарської діяльності - природними особливостями, населенням, культурою та потребами споживачів, існуючою конкуренцією тощо. Тільки це дозволить визначити, з якою товарною пропозицією та послугами можна потрапити до місцевих споживачів, який бізнес можна розвинути на місці, в чому кооперувався.Бажаю всім учасникам Проекту, українцям та полякам, щоб ці можливості взаємного пізнання вони використали.Торгово-економічний відділ Посольства Республіки Польща в Києві із задоволенням спостерігає та підтримує зростаючу з польського й українського боку зацікавленість співпрацею регіонів та міст, у тому числі у сфері економіки. Це стосується не тільки прикордонних регіонів, для яких традиційно таке співробітництво є частиною їх діяльності. Регіони та міста, найвіддаленіші один від одного, налагоджують контакти, бізнес намагається потрапити всюди. Така активність робить немалий внесок у зростаючий товарообіг між Польщею та Україною.У 2004 р. вартість польсько-українського товарообігу перевищила 3 млрд. доларів США. Ріст польського експорту склало понад 30%, а українського експорту - понад 40%. Хоч у І півріччі 2005 р. зростання дещо уповільнилося (приблизно 28% та 16% відповідно), але дедалі більше товарів взаємно потребуються та продаються на наших ринках.Товарна структура оборотів в останні роки змінюється незначною мірою.З Польщі ми експортуємо в Україну наступні товарні групи:


  • машини, пристрої та електричне обладнання - 16%;

  • транспортні засоби і взаємодіючі пристрої - 14%;

  • чорні метали та вироби з них - 13%;

  • пластмаси і каучук - 11%;

  • продукти хімічної промисловості - 9%;

  • сільськогосподарські вироби та продукти харчування - 8,5%.
Українські виробники продають у Польщі головним чином:


  • мінеральні продукти - 47%;

  • чорні метали та вироби з них - 27%;

  • продукти хімічної промисловості - 10%;

  • сільськогосподарські вироби та продукти харчування - 5%.
Зростає також обсяг українських інвестицій у Польщі та польських в Україні.Я впевнена, що реалізація Проекту "Налагодження співпраці між діловими колами українських і польських міст - реальне впровадження стратегічного партнерства Польщі та України" спричинить подальше зростання оборотів та інвестицій, принесе користь підприємцям обох країн.

Анна Сковроньська-Лучиньська,

Радник-посланник

Посольства Польщі в Україніверсія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa